Grifn RS Road (Force AXS 2×12)

De Grifn RS beschikt over een geoptimaliseerde koolstofstructuur, waardoor hij nog lichter is dan de Grifn. Daarnaast omvat het verschillende aerodynamische optimalisaties, zoals de aerodynamische vorm van de zitbuis met een D-vormige zadelpen en de geïntegreerde diffusor op de vork.

Uiteraard kunt u met de Grifn RS eenvoudig overstappen van een ‘road’- naar een ‘offroad’-configuratie. De Grifn RS blinkt uit op zowel klassieke wegen als grindpaden dankzij zijn goed ontworpen en geliefde offroad-geometrie. Het frame heeft ook meerdere bevestigingspunten, zodat je je eigen setup kunt kiezen met de juiste koffers en spatborden. Met banden tot 42 millimeter is hij geschikt voor alle terreinen. Net als de Grifn biedt ook de Grifn RS de mogelijkheid om de kabel voor een achterlicht door de bovenbuis te laten lopen.

Bovendien valt de geïntegreerde voorderailleurklem op, die ook eenvoudig te verwijderen is of kan worden vervangen door een aero-kettinggeleider. UDH derailleurpad en CeramicSpeed ​​SLT-lagers maken de Grifn RS de beste all-mountainbike in ons assortiment




Il n'y a que des bonnes questions